Replacement frames for the Rev sunglasses by react.
| Product Name: | React Rev Frame - White |
| Manufacturer: | react |
| Item Code: | RSE750650 |
| Weight Source: | BIKE24 |
| activity: | Cycling |
| usage bikesport: | Road Bike |
| eyewear accessories: | Frames |
| Model year: | 2026 |
| Collection: | Full year |
| Color: | White |
| weight: | 24g |
| Glasses Width: | 147mm |
| Temple Length: | 98mm |
| GTINs: | 7640429873446 |
| Manufacturer page: | react-swiss.com |