Preload ring for Cybrei cranks with 24mm standard.
| Product Name: | Cybrei Pre-Load Nut - 24mm |
| Manufacturer: | Cybrei |
| Item Code: | CYI767890 |
| activity: | Cycling |
| material: | Aluminium |
| bottom bracket axle profile: | 24mm Hollow Shaft |
| crank accessories & spare parts: | Preload Ring |
| Model year: | 2026 |
| Color: | Black |
| weight: | 6g |
| manufacturer item code: | AC-FC01-06-24mm |
| Weight Source: | BIKE24 |
| Manufacturer page: | https://www.cybrei.com/ |