| Product Name: | Ocún Crushed Chalk 250g |
| Manufacturer: | Ocún |
| Item Code: | OCN195465 |
| activity: | Climbing |
| chalk type: | Chalk - crush |
| content: | 250g |
| Model year: | 2026 |
| Collection: | Spring/Summer |
| weight: | 250g |
| Weight Source: | Manufacturer |
| GTINs: | 8591804500527 |
| Manufacturer page: | http://www.ocun.cz/en |