Make your room stand out with the Cozy Carpet Sky 4! This soft, durable carpet provides comfort and warmth. Comes with a carry bag.
| Product Name: | Outwell Cozy Carpet Sky 4 - black/grey |
| Manufacturer: | Outwell |
| Item Code: | OWL766784 |
| activity: | Outdoor |
| dimensions (l/w/h): | 1500/2500/10mm |
| packing size (l/w/h): | 390/340/80mm |
| Accessories for Tents & Camping: | Add-ons for tents/tarps |
| Model year: | 2026 |
| Color: | Black, Grey |
| weight: | 1000g |
| manufacturer item code: | 171130 |
| Weight Source: | Manufacturer |
| GTINs: | 5709388148308 |
| Manufacturer page: | http://www.outwell.com/de-DE |